Voor de eerste competitiematch konden onze jonge spelers rekenen op de ervaring van Sam Verhaeghe en Willem Ostyn. In het begin acteerde Izegem een beetje zenuwachtig en overhaast. De ervaren bezoekers konden zo 2-4 uitlopen na 5 minuten. Remie Vannieuwenhuyse en Sverre gaven na een tiental minuten het goede voorbeeld en Izegem kwam 6-5 voor. De bezoekers konden nog eenmaal reageren en halverwege de eerste helft leidden ze met 6-7. Lander, Ruben, Sverre en Robbe zorgden dan samen voor tussenspurtje langs Izegemse zijde, wat een 12-7 stand tot gevolg had met nog 5 minuten in de eerste helft. De bezoekers konden in de slotfase nog een beetje weerwerk bieden zodat er gerust werd bij een 13-10 stand. De rust had onze spelers zeker deugd gedaan. Van bij de start namen ze de wedstrijd nu resoluut in handen. Clement zorgde met 2 doelpunten op rij voor een 17-10 voorsprong. Willem grossierde in perfecte passen op tegenaanval en Izegem bleef goed afwerken. Halfweg de tweede helft leidden ze met 26-13. De wedstrijd was gespeeld en trainer Frank kon iedereen voldoende speelgelegenheid geven. Onze jeugdige ploeg speelde volwassen de wedstrijd uit en won uiteindelijk met een overtuigende 34-18. Volgende week wacht er een uitwedstrijd in Temse.

         

            

         

         

© 2021 Handbalclub Izegem
Back to Top