Beste leden, ouders, medewerkers, sympathisanten en sponsors van Handbalclub Izegem,

We leven in nooit eerder geziene omstandigheden. Het Corona-virus heeft de maatschappij in al haar geledingen in haar greep. Iedereen moet zoveel als mogelijk binnen blijven, velen worden economisch werkloos. Maar vooral: velen onder ons moeten ongewenst grote risico’s nemen in de zorgsektor, de voedingsketens, apothekers en dergelijke. Ons respect voor deze helden is mateloos. Eeuwige dank aan deze mensen!!!

Uiteraaard heeft heeft deze crisis ook gevolgen voor onze club.

Sportief

Alle competities op welk niveau dan ook, worden stopgezet. Welke gevolgen dit zal geven voor het uitreiken van titels en voor het al dan niet aanduiden van stijgers en dalers, is nog niet beslist. We wachten de beslissing van de BHB af en zullen die communiceren van zodra we die kennen. Ook alle trainingen voor de rest van het seizoen zijn afgelast en zelfs verboden. Probeer zoveel mogelijk individueel aan juliie conditie te werken zodat we de eerste trainingen volgend seizoen niet als ‘puddings’ beginnen. Het zal ook afwachten zijn of onze U18 zal kunnen deelnemen aan de Partille Cup en of ons jeugdweekend zal door gaan. Ons eigen jeugdtornooi op paaszaterdag met een mooie buitenlandse bezetting (jubileumeditie) werd eerder al afgeblazen.

Financieel

Door de crisis hebben we het Scampiweekend moeten afblazen. Deze activiteit is één van de belangrijkste financiële inkomsten voor onze club. Tevens hebben van Rotary Tielt te horen gekregen dat hun jaarlijks feest (waar het bestuur elk jaar de bar verzorgt) niet doorgaat. Bovendien zal ook de westvlaamse seniorendag (14 mei) waarschijnlijk niet doorgaan. Daar werd onze club gevraagd de drank-catering te voorzien. De opbrengsten daarvan zouden integraal naar de club gaan.
Over de kaasbollen-verkoop zijn we nog aan het nadenken hoe we dit zullen aanpakken.
Hoe dan ook zijn de financiële gevolgen voor de club zeer ingrijpend. We zijn gelukkig een financieel gezonde club en zullen dit ook blijven, maar dit hadden we niet zien aankomen.

 

Los van de gevolgen voor de club, zullen er ook gevolgen zijn voor onze sponsors. Vandaar onze oproep : bestel zoveel mogelijk lokaal bij onze sponsors. Vele winkels en restaurants zijn gesloten maar werken met een afhaaldienst. Controleer dit even op internet alvorens tot aankoop elders over te gaan.

AAN ONZE SPONSORS: is dit bij jullie het geval, laat het ons weten en wij plaatsen dit op onze Facebook-pagina (ca. 2400 volgers). Mail gerust uw tekst en/of foto naar communicatie@handbal-izegem.be

We zullen dit een tijdje moeten uitzieken, maar ik ben ervan overtuigd dat mits het nodige geduld alles goed komt. Volg strikt alle richtlijnen en blijf zo veel mogelijk binnen.

Ons seizoen, waarin we allemaal zo hard hebben gewerkt, kent een nooit gezien slot. Daarom wil ik nu al iedereen 100.000 maal danken voor alles wat jullie doen voor onze geliefde club. Zonder jullie zijn we nergens.

Hou jullie goed en blijf gezond!!!

Sportieve groeten,

Namens het bestuur,
Wim Vandewalle
Voorzitter HBC Izegem.

 

 

 

 

Onze sponsors: 82motors, AB Textiles, Allossa, AMV, Anago BVBA, Coiffure Ann, BASIX afsluitingen, Belfius, Bhobo brush, Boetiek Snoepy, Brood en banket Geldhof Matthias, Hoppie BVBA, 25ste Uur, Café Sportief, Auto & Banden-service Casier Izegem, Catael BVBA, Corvan, Crea-Cook, De Smaak Izegem, Dermoconcept BVBA, DLV Izegem, Izyprint, Fika Invest, Finterio, Frituur Gio & Sylvie, Garage Dochy Bvba, Garage Naeyaert bvba, Geert Vanmellaerts, Gerni Wijnen, Globus Bazar, GVS BVBA, Houthandel Vanhaverbeke, Imarco Agenturen NV, Interieur Steen, Neptune Reizen, Neptune Reizen, DMI Bedrijfswageninrichting, Kip aan 't spit Ignace Gullegem, Koffie Moeders Droom, Sportkaffee De Krekel Izegem, Lavastore, Loma Pharma BVBA, Liagre-Cauwels BVBA, Lingerie Chloë, Matexi, Meuleman & Co bvba, M-express bvba, Tuincentrum Rik Missiaen, Timmer en- schrijnwerken Jacques Monteyne, Neyrinck metaalconstructie, OGI NV, Optiek Van Neste, Chocolaterie Parfait, Park Hotel, Drukkerij ProPrint Wingene, Quantis Accountancy CVBA, Brasserie Rhodesgoed, Stefaan Couckuyt, Talo, Restaurant Ter Weyngaerd, Kasteel Brouwerij Vanhonsebrouck, Vancanneyt - PRO AT WORK Lendelede, Vandecasteele Marc & Co, Algemene elektriciteit Thomas Vandemoortele, Zakenkantoor Vandenberghe ins, Verso, Keurslager Verfaillie, Verhaeghe Rudy, Vermotrans, Vervaecke - Nollet NV, Vincke-Deplancke, Vuylsteke Constructie-Onderhoud, Vanhardhout

 

 

 

         

            

         

         

© 2021 Handbalclub Izegem
Back to Top