Blue White vertrok zaterdagmiddag richting het verre Kortessem. De Limbugers waren pas gedegradeerd uit Liga 2 en willen uiteraard zo snel mogelijk terug. Dankzij de spelersvoorstelling zat de Kortessemse zaal aangenaam vol, alle elementen waren aanwezig om er een mooie wedstrijd van te maken.

Izegem opende sterk en kwam meteen 3-0 voor. Kortessem antwoordde met agressief spel. De thuisploeg zondigde zich aan naslaan en enkele woordwisselingen met onze spelers, maar de scheidsen lieten begaan. Daarna vervloog de Izegemse drift waardoor Kortessem halverwege de eerste helft 6-6 gelijk kon maken. Even gingen beide ploegen nek aan nek, mede dankzij puik keeperswerk van doelman Decin. Met een korte eindspurt slaagde Kortessem er in om met een 2-puntenkloof de rust in te gaan.

Coach Verbeke stuurde de ploeg tactisch wat bij. Depoortere vuurde onze blauw-witte ridders (die vandaag in snottebelgroen speelden) aan om agressiever te spelen in verdediging. Helaas miste Izegem zijn start volledig. in no-time stond Kortessem 18-12 voor. Blue White leek zich nog even via Vandekerkhove en Vandewalle te herpakken, maar dit was nooit voldoende om de achterstand weg te werken. De Limburgers lieten nog even hun sportiefste kant zien met meerdere scheldwoorden richting onze spelers (met alweer geen reactie van het scheidsrechtersduo). Kortessem speelde de wedstrijd probleemloos uit en won met 30-21

Speelden voor Izegem: Vandemoortele (D), Decin (D), Allosserie (1), Degraeve, Depoortere (2), Desmet (4), Lievens (3), Maertens, Vandewalle (2), Verhaeghe (1), Vandekerkhove (4), Olivier (4)

 

         

            

         

         

© 2020 Handbalclub Izegem
Back to Top