Beste handbalspelers, -speelsters, ouders, assistenten, bestuursleden,…

Hopelijk hebben jullie allen genoten van een deugddoende vakantie. Ondertussen zijn de meeste teams begonnen met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Hieronder vinden julle alle praktische informatie. Op zaterdag 8 september organiseren we onze Handbalinstuif voor alle kids vanaf 3° kleuter t.e.m. 4° leerjaar (9u00 - 10u30 in De Krekel).

Ook organisatorisch heeft onze club niet stilgezeten gedurende de vakantieperiode. Het hoofdbestuur werd uitgebreid met 3 jonge, gemotiveerde krachten.

Anne Verhaeghe zal als voorzitster van het hernieuwde jeugdbestuur onze jeugdwerking verder in goede banen leiden. Ruben Depoortere zal medeverantwoordelijk zijn voor de sponsorwerving en sponsoractiviteiten..

Tot slot zal doelman Jens Lievens de komende jaren de sportieve lijnen van onze club uitzetten in samenwerking met jeugdcoördinator Tom Delbecque. Binnenkort krijgen jullie meer info omtrent de (sportieve) visie van onze club voor de nabije toekomst.

We zijn vastbesloten om er opnieuw een succesvol seizoen van te maken. Blijf up to date via onze fb pagina en website.

 

         

            

         

         

 
© 2019 Handbalclub Izegem
Back to Top